Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Viss, kas Jums jāzina par vīnu Maikla Šustera vadībā

novembris 23, 2017 @ 7:00 pm - 9:00 pm

79€

Meistarklase – degustācija Maikla Šustera vadībā. Meistarklases laikā preparēsim deviņus klasisku pasaules vīnus, apgūsim vīna vērtēšanas principus un degustēšanas mākslu, kā arī piedzīvosim Šustera grāmatas Essential Winetasting jaunā izdevuma pirmizrādi Baltijas valstīs. Sagaidāms, ka meistarklase būs neaizstājams padomdevējs gan vīnmīļiem-iesācējiem, gan Latvijas vīna profesionāļiem.

Maikls Šusters ir viens no pasaules atzītākajiem vīna ekspertiem, lektoriem un autoriem, viņa vīna skola Londonā ir ietekmīgākā Lielbritānijā, kur Maikla padomus vīna apgūšanā izmanto gan Master of Wine, gan iesācēji. Maikls ir pasaulslavenā vīnu konkursa Decanter World Wine Awards pamatlicējs, vīna izdevumu World of Fine Wine un Decanter, vīna best-selleru Understanding Wine un Essential Winetasting autors, Academie Internationale du Vin loceklis.

Rīgas vīnmīļiem Maikls Šusters zināms kā konkursa Latvijas Gada Vīns žūrijas priekšsēdētājs kopš 2014. gada, kā arī aktīvs festivāla Riga Wine & Champagne dalībnieks un lektors. 

Biļetes: www.ekase.lv

Detaļas

Datums:
novembris 23, 2017
Laiks:
7:00 pm - 9:00 pm
Izmaksas:
79€
Mājaslapa:
https://www.facebook.com/events/124360498268249/

Organizators

Riga Wine and Champagne
Mājaslapa:
http://www.rigawinechampagne.lv/lv/

Vieta

Bibliotēka Nr. 1 restorāns
Tērbatas iela 2
Riga, LV 1050 Latvia
Mājaslapa:
http://www.restoransbiblioteka.lv/lv